باربری مهرشهر کرج تلفن باربری : 22555407-021

باربری مهرشهر ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری قیطریه ) در کرج آماده پذیرش سفارشات حمل بار و حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل بار از تهران به شهرستان ، بسته بندی لوازم منزل و …. است . برای سفارش باربری کافی است که با تلفن های باربری مهرشهر تماس بگیرید .

شماره تلفن باربری مهرشهر

برای تماس با باربری و اتوبار مهرشهر کافی است که با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت بکنید و یا برای رزهای ایند باربری وحمل بار را رزرو بکنید :

021-22555407 

021-88580732

باربری و اتوبار یک امر بسیار مهم در شهرهای بزرگ است که در زندگی روزمره انسان ها نمود پیدا می کند و هر کسی حداقل در عمر خود یک بار باربری و اتوبار ر انجام می دهد . در شهر های شلوغ مانند کرح و تهران روزانه چندین هزار نفر اسباب کشی می کنند و یا کالا را از مکانی به مکانی دیگر انتقال می هند .

همه این کارها نیاز به یک باربری مطمئن و بزرگ دارد که برای این کار می توانید با باربری مهرشهر تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت بکنید و همکاران خوش اخلاق و ورزیده ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و به شما خدمت رسانی می کنند .

حمل بار شهری و حمل و نقل برون شهری ارسال ماشین شهری بین شهری و خارج شهری با انواع ماشین ها و کامیونت ها با بیمه بارنامه های معتبر و فکس شده در خدمت شما هستند .

باربری مهرشهر

باربری و حمل بار مهرشهر یکی از شعبات شرکت باربری قیطریه می باشد که در منطقه مهرشهر کرج فعالیت می کند . همه سعی و تلاش باربری مهرشهر این است که رضایت تک تک مشتریان خود را به دست بیاورد .

کارگران باربری و اتوبار مهرشهر بسیار وظیفه شناس و خوش اخلاق هستند علاوه بر این کار حمل بار و اسباب کشی را به طور حرفه ای و تخصص انجام می دهند کارگران باربری مهرشهر را از روی کارت شناسایی باربری مهرشهر بشناسید کارگران اماده بکار از لباس های ایمنی اسباب کشی استفاده می کنند .

خدمات باربری مهرشهر

باربری مهرشهر کرج خدمات بسیار را به شما مشتریان عزیز ارائه می کند و شما می توانید این خدمات باربری مهرشهر را در لیست زیر ببینید :

  • بسته بندی همه لوازم با ابزار به روز دنیا  ( در صورت درخواست مشتری )
  • حمل همه لوازم و وسایل از محل مبدا به ماشین حمل بار مجهز
  • چیدمان بارها به طور منظم و دقیق در ماشین
  • حمل بار از محل مبدا به محل مقصد با نهایت دقت از مسیرهای کم ترافیک
  • خالی کردن بارها توسط کارگران خوش اخلاق از ماشین حمل بار در محل مقصد
  • چیدمان لوازم در محل جدید

تبلیغ : از شعبه باربری دهکده المپیک نیز دیدن فرمایید .

 

Summary
User Rating
3.5 based on 3 votes
Service Type
باربری
Provider Name
باربری مهرشهر,
البرز - کرج, Telephone No.02122555407
Area
البرز - کرج
Description
باربری مهرشهر ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری قیطریه ) در کرج آماده پذیرش سفارشات حمل بار و حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل بار از تهران به شهرستان ، بسته بنید لوازم منزل و .... است . برای
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×